Makinalarımız

SANTRİFÜJ Bobin Sıkma Makinesi 
PROBOBİN Labaratuvar HT Bobin Boyama 
PROHANK Labaratuvar Çile Boyama 
PROHANK HT Çile Boyama 
PROBOBİN HT Bobin Boyama 
PROAKS Çile Degrede 
PROPOLİ İplik Baskı 
PROFİKS İplik Kondisyonlama ve Fikse 
PRODRYER İplik Kurutma 
Numune Kumaş Boyama 
ECO-SOFT HT Jet Kumaş Boyama 
ECO-FAST HT Jet Kumaş Boyama 
Baskı Buharlama ve Fikse 

23 Mart 2019 Cumartesi
Tasarım ve Hosting
Avg Reklam By
Oktay Çakır
Anasayfa İletişim Türkçe | English      

 

 

Firmamızın görsel tanıtım materyali olan kataloğumuzun PDF formatını indirmek için lütfen tıklayın.
Lütfen firmamızda bulunan açık posizyonlara başvuru yapmak için ilgili formu doldurunuz.  
              
  Hakkımızda Kalite Politikası Misyon & Vizyon Referanslarımız Yeteneklerimiz İletişim  


Fotoğrafı Büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız

Baskı Buharlama ve Fikse

    Her çeşit baskı fikse ve buharlama işlemi için üretilmiş değişken buhar dağıtım ve iç sisrkülasyon sistemi ile yüksek verimli ve bir makine olup baskı sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

    Uygulanan ileri teknoloji, baskı renklerinin daha canlı ve parlak olmasını sağlamak ile kalmayıp üretimin kesintisiz ve tekrarlanabilirliğini de ortaya koymaktadır. Isı ve kimyasallara dayanıklı AISI 304 kalite paslanmaz malzemeden üretilmiş ana gövde, özel formlu ve kumaş ile en az teması sağlacak biçimde tasarlanmış askı silindirleri, sürekli çalışmayı sağlayan taşıyıcı zincir sistemi, kumaşın serbest akışı ve hava üfleme ile sağlanan askı düzeni üretimdeki mükemmelliği sağlamaktadır.

    Makinede bulunan kızgın yağ ısıtma radyatörleri ile yüksek sıcaklıkta buharlama yada yalnız sıcak hava ile çalışma olanağı sunmakta, özel dizayn edilmiş su enjeksiyon sistemi ile buhardan tasarruf etme yanında stabil ve homojen ısı dağılımı gerçekleştirilebilmektedir.

    Değişken debili ana sirkülasyon fanları ve inverter kontrollü baca aspiratörleri ve yine inverter kontrollü ana hareket sistemi değişik çalışma olanakları sağlar. Tüm makine gövdesini kaplayan 100mm lik yalıtım aşırı ısı kayıplarını önleyerek ferah çalışma ortamı sağlar. Özel tasarlanmış tavan ve tavan ısıtma sistemi damlamaları tamamen ortadan kaldırmıştır.

    Makine besleme grubu düzeltme aparatları ve kenar açıcı sistemleri ile örme ve dokuma kumaşlara uygun olup, makineler isteğe bağlı olarak önden besleme ve önden çıkış yada önden besleme arkadan çıkış olarak üretilebilmektedir. Üretim satandartlarımız 250m, 330m ve 470m kapasitelerdedir. Makine kontrolü tamamen PLC sistemleri ile yapılmakta olup, başlama, stop, çalışma hızı, fikse zamanı, buhar miktarı, ortam sıcaklığı, su enjeksiyon miktarı ve peryodu, sirkülasyon fan hızları, baca aspiratör hızları tamamen dokunmatik ekrandan girilerek hazırlanan programlar saknabilmekte dolayısı ile tekrarlanabilirlik sağlanmaktadır.

    Ayrıca çalışılan kumaşın metresi ve çalışma zamanı, durma zamanı rapor olarak alınabilmektedir. Makinede olası tüm arızalar alarm ekranı ile görüntülenebilmektedir.