Makinalarımız

SANTRİFÜJ Bobin Sıkma Makinesi 
PROBOBİN Labaratuvar HT Bobin Boyama 
PROHANK Labaratuvar Çile Boyama 
PROHANK HT Çile Boyama 
PROBOBİN HT Bobin Boyama 
PROAKS Çile Degrede 
PROPOLİ İplik Baskı 
PROFİKS İplik Kondisyonlama ve Fikse 
PRODRYER İplik Kurutma 
Numune Kumaş Boyama 
ECO-SOFT HT Jet Kumaş Boyama 
ECO-FAST HT Jet Kumaş Boyama 
Baskı Buharlama ve Fikse 

23 Mart 2019 Cumartesi
Tasarım ve Hosting
Avg Reklam By
Oktay Çakır
Anasayfa İletişim Türkçe | English      

 

 

Firmamızın görsel tanıtım materyali olan kataloğumuzun PDF formatını indirmek için lütfen tıklayın.
Lütfen firmamızda bulunan açık posizyonlara başvuru yapmak için ilgili formu doldurunuz.  
              
  Hakkımızda Kalite Politikası Misyon & Vizyon Referanslarımız Yeteneklerimiz İletişim  


Fotoğrafı Büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız

PROBOBİN HT Bobin Boyama

    PROBOBİN Bobin Boyama Makinası her tür ipliğin ve elyafın (tekstürize, doğal, sentetik) boyanmasına olanak sağlayan en son teknoloji ile üretilen, gelişmiş özellikleri barındıran bir makinedir.

    1 Kg. ile 1200 Kg. arasında farklı apasitelerde AISI 316 çelik malzemeden tek veya akuple olarak üretilir. 4 bar'lık basınç altında 140 ºC sıcaklıkta çalışma olanağı sunmaktadır. Isıtma gradienti 5ºC/dk soğutma gradienti 3ºC/dk dır. Makine hava yastıklı çalışma sistemine sahiptir.

    Bu özelliğiyle değişken kapasitelerde boyama yapılabilmesine imkân sağlar, flotede, kimyasallarda ve buhar tüketiminde tasarruf sağlar.

    Ayrıca muff, tops, bobin ve değişik formdaki iplik ve elyafların boyanmasında taşıyıcı değiştirilerek kullanılabilir. Dozajlama sistemine sahiptir, lineer, artan, azalan oranlarda dozajlama yapılabilir. Tek yönde çalışan sirkülasyon pompası enerji tasarrufuna katkı sağlar, flote klape sistemiyle yön değiştirir. Harici eşanjör sistemi ile flote oranı düşürülmüş ve bakım kolaylığı sağlanmıştır.

    Yüksek sıcaklılarda boşaltma(HT Boşaltma) sistemi makinelerimizde mevcuttur. Boşaltmadan sonra hava veya vakum ile ön sıkma imkânı bulunur. Pnömatik kapak açma ve kilitleme sistemiyle kullanım kolaylığı ve basınç altında açılmayarak emniyet sağlar. Makine içerisinde oluşabilecek basınç yükselmelerine karşı mekanik, elektronik ve elektromekanik olarak emniyet sağlar.