Makinalarımız

SANTRİFÜJ Bobin Sıkma Makinesi 
PROBOBİN Labaratuvar HT Bobin Boyama 
PROHANK Labaratuvar Çile Boyama 
PROHANK HT Çile Boyama 
PROBOBİN HT Bobin Boyama 
PROAKS Çile Degrede 
PROPOLİ İplik Baskı 
PROFİKS İplik Kondisyonlama ve Fikse 
PRODRYER İplik Kurutma 
Numune Kumaş Boyama 
ECO-SOFT HT Jet Kumaş Boyama 
ECO-FAST HT Jet Kumaş Boyama 
Baskı Buharlama ve Fikse 

23 Mart 2019 Cumartesi
Tasarım ve Hosting
Avg Reklam By
Oktay Çakır
Anasayfa İletişim Türkçe | English      

 

 

Firmamızın görsel tanıtım materyali olan kataloğumuzun PDF formatını indirmek için lütfen tıklayın.
Lütfen firmamızda bulunan açık posizyonlara başvuru yapmak için ilgili formu doldurunuz.  
              
  Hakkımızda Kalite Politikası Misyon & Vizyon Referanslarımız Yeteneklerimiz İletişim  


Fotoğrafı Büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız

PROHANK HT Çile Boyama

    PROHANK Çile Boyama Makinesi özellikle yün, akrilik, merserize pamuk, viskon, angora, kaşmir vb. gibi ipliklerin boyanmasında kullanılır.

    AISI 316 kalite paslanmaz çelikten 3-300 Kg. arasında farklı kapasitelerde isteğe göre tek veya akuple olarak üretilir. Pnömatik kapak açma ve kapama sistemi ile kapatma açma işlemi çok kolay ve güvenlidir.

    Inverter kontrollü sirkülasyon pompası ile kademesiz hız ayar imkanı sağlar. Otomasyon sistemi manuel müdahaleye gereksinim olmaksızın tam otomatik çalışılabilir.

    Boyama esnasında bütün süreçler izlenir ve kayıt altına alınır. Makine hava yastığı altında pompa tarafından sağlanan sirkülasyon ile boyama yapmaktadır. Hava yastığı değişken kapasitelerde üretim imkanı sağalayarak flote, kimyasal ve buhar tüketimini azaltır. Atık suyun da az olmasından çevre dostudur. Farklı çaplardaki çileleri boyayabilmek için taşıyıcılar özel olarak tasarlanmışlardır.

    Zemin seviyesinde daha kolay ve hızlı kurulum gerçekleşir. Yüksek performanslı boya sirkulasyon pompası ile boyama prosesi boyunca sabit basınç sağlama özelliği bulunmaktadır. Isı temas yüzeyi arttırılmış ayrık ısıtma ve soğutma eşanjörleriyle yüksek verimli ısıtma ve eşanjörde yüksek ömür sağlanmıştır. Değiştirilebilir çile taşıyıcılarla yükleme ve boşaltma esnasında oluşabilecek zaman kayıpları minimuma indirgenmiştir. Düşük flotte oranı ve ayarlanabilir flotte çevrimi ile regular boyama yapılabilir.